Scroll Top
Labmarker Shop
Türkiye’nin En Büyük ONLINE Laboratuvar Alışveriş Sitesi
Sisteme giriş için yapılması gerekenler!

Türkiye’de bir ilki başlatan labmarkershop.com’ da 1 milyondan fazla ürün çeşidi düzenli  güncellenerek müşterilerimize sunulur. Sistem üzerinden ürünlerin uluslararası fiyatlarına ve tüm teknik özelliklerine ulaşabilirsiniz. 

Hizmet Anlayışımız
Tedarik Çözümleri

Standart tedarik sistemlerinin çok ötesinde, geniş ve güçlü ulaşım ağımız, ofislerimiz ve depolarımız aracılığı ile müşterilerimiz için direkt fiyatlama ve hızlı servis sağlamaktayız.

Teknik Servis

Nitelikli ve deneyimli teknik destek ekibimiz, cihazların ideal verimlilikte çalışmasını mümkün kılan çözüm ve önerileri sağlamak için satış sonrası süreçte müşterilerimizin yanındadır.

Çeşitlilik

Farklı sektörlerdeki müşterilerimizin farklı taleplerini milyonla ifade edilen çeşitlilikteki ürün portföyümüzle karşılıyor ve çözüm üretiyoruz. Aynı zamanda tüm ürünlerimizin teknik detay bilgilerini sistemimizde barındırıyoruz.

Çevre ve Güvenlik

İhtiyaca yönelik etkin çözümler geliştirirken, üretim ve tüketim süreçleri sonucu ortaya çıkan çevre kirliliği gibi olumsuz etkileri minimuma indirmek için çalışıyoruz.

hardware_1-line-46 hardware_1-line-46
Kalite

Müşteri talepleri doğrultusunda, mevzuata uygun, kontrol edilmiş, hızlı ve güvenli çözümler geliştirmekteyiz. Belirlenen şartnamelere sürekli uygunluğu garanti etmek için firmamızda ISO 9001 standardının gereklerini karşılayan etkin bir kalite sistemi uygulamaktayız.

Ekip Ruhu

Alanında uzman kişilerden oluşan satış ve operasyon ekibimiz, ihtiyaç doğrultusunda hızlı ve en etkili çözümleri geliştirirler. Tüm organizasyon ağımız en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak adına organize olmuş durumdadır.

Labmarker Marka Ürünler
Hizmet Aşamalarımız
Teklif

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile laboratuvar ürünlerini marka, model, adet sınırlamasına bağlı kalmadan müşterilerimize sunuyoruz. Ekibimizle iletişime geçerek ya da labmarkershop.com üzerinden, ihtiyaçlarınıza yönelik ürünler için fiyat, teknik bilgi ve stok bilgisi detayları doğrultusunda en uygun teklifi alarak, siparişinizi oluşturursunuz.

Sipariş

Sipariş oluşturulurken,
teslimat tarihi ve sipariş durumu hakkında müşterilerimize bilgi verilir. Tüm detayların uygunluğu sağlandıktan
sonra sipariş onaylanır ve oluşturulur.
İstenilen ürünleri,
yüksek standartlarda, hızlı
ve güvenli bir şekilde
ulaştırmak için tedarik sürecimiz başlatılır.

Tedarik

Ürünlerimizin standart teslimat süresi 30-45 gündür. Ek olarak, talep edilmesi durumunda, yaygın ulaşım ağımız, ofislerimiz ve depolarımız sayesinde, üreticide stoklu olan ürünleri 7 iş günü içerisinde hızlı hava kargo ile (uçak ile taşımaya uygun olan ürünler için) ulaştırma seçeneği sunuyoruz.

Teknik Destek

Cihazlarımız teslim edildikten sonra, garanti süreci boyunca
ihtiyacınız doğrultusunda
yetkin ve deneyimli teknik ekibimiz tarafından teknik destek
hizmeti verilir. Ekibimizle iletişime geçerek ya da teknik servis
formunu doldurarak hizmetten yararlanabilirsiniz.

Ofis Adres

İstasyon Yolu Sok. No:3 Altıntepe-Maltepe
İstanbul / Türkiye

Çalışma Saatleri

PAZARTESİ-CUMA: 09:00-18:00
Hafta Sonu: Kapalı

İletişim

TEL. +90 850 850 55 44
FAX: +90 850 850 55 45
E-mail: info@labmarker.com