Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda


labmarker, piyasadaki kaliteli eldiven ihtiyacını gidermek ama bunu yaparken de klasik tedarik mantığını bırakarak  en kolay ve en ekonomik yoldan size ulaştırmak için kurulmuştur. labmarker.com’da kendi markamız olan My Glove eldivenlerini ve temsilciliğini yürüttüğümüz Kimberly Clark  markalı eldivenleri  size sunmaktayız. Her yönüyle hizmet vermek adına; labmarker.com istediğiniz ürüne, istediğiniz standartta ulaşmanızı sağlamaktadır.

labarker.com, 1998 den günümüze ulaşan laboratuvar teknolojileri tecrübesini müştarilerimize ulaştırmak üzere yapılanmıştır. Amaç standart tedarik sistemlerinin çok ötesinde, hem Türkiye, hemde diğar ülkelerdeki ( US, Almanya ve İsviçre ) ofislerimiz aracılığı ile müşterilerimize, sınırsız alternatif sunmaktır. Bunu yaparken, direk fiyatlamanın sağladığı fiyatlar ile sistemin parçası olan müşterilerimizin maliyet düşürmesini sağlıyoruz.

Geniş ve güçlü ulaşım ağı ile ürünlerimizi teslim etmekteyiz. Türkiye’nin veya Dünya’nın neresinde olursanız olun en kaliteli hizmet ve ürünlere en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlamak en büyük amacımızdır.

Bu amaçtan yola çıkarak kurulan labmarker.com  içerik olarak sade ve ulaşılabir hazırlanmıştır. Ancak bunun yanında müşteri güvenliği için en iyi sistem kullanılmaktadır. Teknolojiye  yatırım yaparak kullanıcılarına daha iyi ve güvenilir hizmet verebilmek amacı ile  labmarker.com daima kendisini yenilemektedir.

Yetkin ve dinamik insan kaynağı; üstün teknolojik altyapısı; belirlediği müşteri odaklı hizmet ile  kullanıcılarının da iş, hız ve kalitesinde değer yaratmak ve  ürünlerine ulaşmasında bir fark yaratmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor. 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.