Scroll Top

Hakkımızda

Hakkımızda

1998 yılında Prolab Kimya adı altında faaliyetlerine başlayan Labmarker, kurulduğu günden bu yana edindiği Laboratuvar teknolojileri tecrübesini müşterilerine aktararak en iyi ve en güvenilir laboratuvar çözümlerini sunmaktadır. Standart tedarik sistemlerinin çok ötesinde , hizmet sağlamaktadır. Binlerce çeşitlilikteki laboratuvar ürünlerini, marka, model ve adet sınırlamasına bağlı kalmadan en hızlı şekilde ulaştırıp, hizmet ve maliyet avantajlarını müşterilerine yansıtmaktadır.

 

Bu hizmet anlayışından yola çıkarak kurulan labmarkershop.com’da kullanım kolaylığı, müşteri güvenliği ve ürün – fiyat kıyaslaması için en iyi sistem kullanılmaktadır. Labmarkershop.com Türkiye’nin en büyük online laboratuvar portalıdır. Eşsiz bir küresel firma olma yolunda olan Labmarker’ın en güçlü yönlerinden biri ürün çeşitliliğidir. Türkiye’de ilk ve tek olan Labmarkershop.com’da 1 milyondan fazla ürün çeşidi düzenli olarak güncellenerek müşterilerimize sunulur. Sistemin içerisinde tüm ürünler için online fiyat ve tüm teknik bilgi mevcuttur. B2B üzerine kurulan sistemde, aktif müşteriler kendi siparişlerini sistem üzerinden oluşturabilmektedir.

Labmarker kendi bünyesinde bir çok uluslararası markanın temsilciliğini yürütmektedir. 20 yılı aşkın tecrübesi ile uluslararası üreticilerin tercihi olmaya devam etmektedir. Bunun yanı sıra, kendi üretimi olan Labmarker markası altındaki ürünlerin satışını yurtdışı ve yurtiçi pazarlarda başarılı bir şekilde yürütmektedir.

 Alanında uzman ve dinamik ekibi; üstün teknolojik alt yapısı; belirlediği müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kullanıcılarının satış öncesi ve satış sonrası destek süreçlerinde yanında olan Labmarker, hızlı ve güvenilir bir şekilde ileri teknoloji laboratuvar ürünlerini müşterilerine ulaştırmak için, tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.